Ewa

Ukochałam sobie kobiety, niesamowite jest patrzeć gdy na sesji rozkwitają. Z Ewą od początku to czułam, wspaniale jest patrzeć na kobiete która czuje się dobrze w swoim ciele, ma dostęp do swojej zmysłowej strony. Tak mi pasują do tej sesji słowa Coco Chanel - "Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą". Ewo wielką przyjemnością było sfotografować Twoją zmysłowość. 

Madzia i Gosia

Dziewczyny wymarzyły sobie wspólną sesję. Tyle lat przyjaźni, wspólnych chwil i przeżyć czemu by tej wspaniałej więzi nie sfotografować. No i dziewczyny zabrały mnie do Tych na letni lipcowy spacer. Co tam się działo na tej sesji, najlepiej jak sami zobaczycie. Gosiu, Madziu niech Wasza przyjaźń trwa - dziękuje za wspólny spacer.

Magdalena

Z Madzią poznałyśmy się na pewnych targach ślubnych, nasze stoiska targowe stały obok siebie, już wtedy wiedziałam, że my sie po prostu polubimy. Z czasem, po kilku wspólnych kawkach wpadłyśmy na pomysł na wspólne sesje zdjęciowe. Każda z Nas potrzebowała kilku kobieco - biznesowych ujęć. Jednak w przysłowiu "Szewc bez butów chodzi" jest wiele prawdy, ale dzięki naszemu spotkaniu już Nas ono nie dotyczy. Makijaż do sesji wykonała Ewa Schaeffer - Make Up Artist. Madziu było super, na 100% powtórzymy.

Paula

Przedstawiam bardzo pozytywną kobietę która przyjechała do mnie na sesję aż z Anglii. Paula również fotografuje i prowadzi bloga, podzieliłyśmy się swoimi doświadczeniami i foto sekretami. Na sesji było bardzo energicznie i pozytywnie. Ślicznie dziękuje za mile spędzony czas i za dobrą energię jaką mi przekazałaś. Piękny makijaż dla Pauli wykonała niezastąpiona Ewa Schaeffer - Make Up Artist.