Sylwia ♥ Tomek

Pozytywnie zakręcona para zakochanych. Zawsze mam wielkie szczęście do tak cudownych par. W czerwcu poszaleliśmy trochę nad jeziorem, Tomek przyjechał aż z Warszawy aby spotkać się ze swoją ukochaną i uwiecznić ich wielką miłość. Sylwia i Tomek obdarowywali się pocałunkami i miłosnymi uściskami, było również dużo śmiechu i radości - uwielbiam. Z resztą sami ich podziwiajcie - zapraszam do galerii. 

Mariya ♥ Dmytro

Czułe słówka, pocałunki, miłosne gesty, piękne ukraińskie ludowe stroje to właśnie w całej swej krasie narzeczeńska sesja Mariya i Dmytro. Przepiękna para zakochanych, dla której miałam przyjemność wykonać sesję, oczywiście nie obyło się bez magicznego miejsca jakim tym razem był krakowski Zakrzówek. Kochani zapraszam serdecznie na piękną, pełną miłości i naturalności sesję narzeczeńską. 

Ania ♥ Mateusz

Sesja narzeczeńska dwa tygodnie przed ślubem to idealny pomysł na odstresowanie. Ania i Mateusz zwariowana, uśmiechnięta i pełna energii para. Sesję zrealizowaliśmy w rodzinnych stronach pana młodego, piękne leśne tereny, wapienne skałki, letni wiaterek i zachodzące słońce takie piękne okoliczności czekały nas na miejscu.   

Ania ♥ Przemek

Jesień to idealna pora na zmysłowe czułości. Z Anią i Przemkiem spotkałam się w ostatni cieplutki i słoneczny dzień w tym roku, ta zakochana para muzyków była przecudowna. Ich sesji narzeczeńskiej towarzyszły piękne promienie słońca, spadające liście otulały nas, a oni pięknie tańczyli w tej sprzyjającej i romantycznej atmosferze. Zapraszam do galerii z narzeczeńskiej sesji Ani i Przemka. 

Karolina ♥ Kamil

Niedzielny poranek, wycieczka do pięknego pałacu, ogrodu botanicznego i lasu w takich okolicznościach spotkałam się na sesji z Karoliną i Kamilem. Narzeczeni na początku nieco zestresowani, z czasem wczuli się w klimat sesji i nawet nie zauważyliśmy kiedy naciskałam spust migawki i uwieczniałam ich miłosne chwile. Z resztą sami zobaczcie jak było pięknie.