FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Chcesz poznać szczegóły oferty, zapraszam serdecznie do kontaktu. Zawsze zachęcam moje pary młode do osobistego spotkania przy kawie, herbacie i ciachu. Na takim spotkaniu opowiem o tym jak pracuję, przedstawię moje portfolio oraz produkty które posiadam w ofercie, jak i firmy z którymi współpracuję. Na spotkaniu będziemy mogli porozmawiać o Waszych oczekiwaniach i ustalimy wspólny plan działania.

ZAKOCHANI

Wykonując sesje staram się stworzyć dla Was swobodną atmosferę, i tworzyć jak najbardziej naturalne fotografie. Tak jak na innych sesjach fotograficznych tak i tu pragnę uchwycić Wasze uśmiechy, szczere gesty i czułości. Najchętniej fotografuję w plenerze lub w Waszym ulubionym miejscu, ale pięknym tłem do sesji może być również Wasz dom - tym bardziej jeśli miałaby być to sesja nieco bardziej sensualna. Decyzja należy do Was. Wykonuję sesja dla zakochanych, na luzie, eleganckie bardziej sensualne, ale również sesje narzeczeńskie - każda z tych sesji będzie dla Was piękną pamiątką i miłym wydarzeniem. W cenie otrzymujecie prywatną galerię, 20 fotografii poddanych autorskiej obróbce wysłane drogą elektroniczną. Jeśli zażyczycie sobie wydruki i oprawę z sesji to jest to dodatkowy koszt 100 zł w tym otrzymujecie 20 zdjęć w formacie 15cm x 23cm wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym, zdjęcia wgrane na płytę i wszystko zapakowane w gustowną oprawę. Po sesji otrzymujecie dostęp do galerii z której wybieracie 20 fotografii, oraz możecie dokupić sobie więcej ujęć z sesji, każde dodatkowe ujęcie to koszt 25zł/zdjęcie. Galeria będzie dla Was dostępna przez dwa tygodnie. W swojej ofercie posiadam również albumy, fotoalbumy i pudełka oprawione skórą lub płótnem, wybór materiału należy do Was. Jeśli jesteście zainteresowani sesją zapraszam serdecznie do kontaktu. 

KOBIETY - SESJE PLENEROWE

Zapraszam na zmysłowe sesje kobiece, sesje portretowe, sesje brzuszkowe, biznesowe oraz te o których zawsze marzyłyście. Spełnie wszystkie Wasze oczekiwania i wprowadzę Was w zmysłową atmosferę. Kobiety często zapominają o sobie, taka sesja może być nie tylko niesamowicie przyjemna i odprężająca, ale jednocześnie może wzbudzać w Was wiele przyjemnych emocji. Sesje odbywają się w intymnym klimacie który dla Was tworzę, sesje realizujemy w plenerze lub na życzenie klientki w jej domu - miejsce wybieramy wspólnie. Przygotowanie do takiej sesji jest bardzo ważne, dlatego przy ustaleniu terminu otrzymujecie ode mnie szczegółowe informacje jak odpowiednio się przygotować. Współpracuję również z profesjonalnymi wizażystkami, które zadbają w tym dniu o Twój makijaż - profesjonalny makijaż to dodatkowo odpłatna opcja. W cenie otrzymujecie prywatną galerię, 20 fotografii poddanych autorskiej obróbce wysłane drogą elektroniczną. Jeśli zażyczycie sobie wydruki i oprawę z sesji to jest to dodatkowy koszt 100 zł w tym otrzymujecie 20 zdjęć w formacie 15cm x 23cm wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym, zdjęcia wgrane na płytę i wszystko zapakowane w gustowną oprawę. Po sesji otrzymujecie dostęp do galerii z której wybieracie 20 fotografii, oraz możecie dokupić sobie więcej ujęć z sesji, każde dodatkowe ujęcie to koszt 25zł/zdjęcie. Galeria będzie dla Was dostępna przez dwa tygodnie. W swojej ofercie posiadam również albumy, fotoalbumy i pudełka oprawione skórą lub płótnem, wybór materiału należy do Was. Jeśli jesteście zainteresowani sesją zapraszam serdecznie do kontaktu.

KOBIETY - SESJE W APARTMENCIE

Zapraszam na zmysłowe sesje kobiece, sesje portretowe, sesje brzuszkowe, biznesowe oraz te o których zawsze marzyłyście. Spełnie wszystkie Wasze oczekiwania i wprowadzę Was w zmysłową atmosferę. Kobiety często zapominają o sobie, taka sesja może być nie tylko niesamowicie przyjemna i odprężająca, ale jednocześnie może wzbudzać w Was wiele przyjemnych emocji. Sesje odbywają się w intymnym klimacie, w apartamencie, hotelu czy na życzenie klientki w jej domu - miejsce wybieramy wspólnie. Jeśli sesja ma się odbyć w apartamencie lub hotelu pamiętaj jest to dodatkowo odpłatna opcja, w swojej ofercie mam kilka pięknych miejsc w korzystnych cenach. Jeśli będziesz miała ochotę na sesję właśnie w tak wyjątkowym miejscu przedstawię Ci opcje jakie mamy do wyboru. Przygotowanie do takiej sesji jest bardzo ważne, dlatego przy ustaleniu terminu otrzymujecie ode mnie szczegółowe informacje jak odpowiednio się przygotować. Współpracuję również z profesjonalnymi wizażystkami, które zadbają w tym dniu o Twój makijaż - profesjonalny makijaż to dodatkowo odpłatna opcja. W cenie otrzymujecie prywatną galerię, 20 fotografii poddanych autorskiej obróbce wysłane drogą elektroniczną. Jeśli zażyczycie sobie wydruki i oprawę z sesji to jest to dodatkowy koszt 100 zł w tym otrzymujecie 20 zdjęć w formacie 15cm x 23cm wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym, zdjęcia wgrane na płytę i wszystko zapakowane w gustowną oprawę. Po sesji otrzymujecie dostęp do galerii z której wybieracie 20 fotografii, oraz możecie dokupić sobie więcej ujęć z sesji, każde dodatkowe ujęcie to koszt 25zł/zdjęcie. Galeria będzie dla Was dostępna przez dwa tygodnie. W swojej ofercie posiadam również albumy, fotoalbumy i pudełka oprawione skórą lub płótnem, wybór materiału należy do Was. Jeśli jesteście zainteresowani sesją zapraszam serdecznie do kontaktu.

SESJE RODZINNE / PLENERY OKOLICZNOŚCIOWE

Zapraszam serdecznie na sesje rodzinne, plenery okolicznościowe oraz sesje dziecięce. W cenie otrzymujecie prywatną galerię, 20 fotografii poddanych autorskiej obróbce wysłane drogą elektroniczną. Jeśli zażyczycie sobie wydruki i oprawę z sesji to jest to dodatkowy koszt 100 zł w tym otrzymujecie 20 zdjęć w formacie 15cm x 23cm wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym, zdjęcia wgrane na płytę i wszystko zapakowane w gustowną oprawę. Po sesji otrzymujecie dostęp do galerii z której wybieracie 20 fotografii, oraz możecie dokupić sobie więcej ujęć z sesji, każde dodatkowe ujęcie to koszt 25zł/zdjęcie. Galeria będzie dla Was dostępna przez dwa tygodnie. W swojej ofercie posiadam również albumy, fotoalbumy i pudełka oprawione skórą lub płótnem, wybór materiału należy do Was. Każdą taką pamiątkę możemy spersonalizować według życzenia. 

SESJE WIZERUNKOWE

Zapraszam serdecznie na sesje biznesowe, wizerunkowe. W cenie otrzymujecie prywatną galerię, 20 fotografii poddanych autorskiej obróbce wysłane drogą elektroniczną. Jeśli zażyczycie sobie wydruki i oprawę z sesji to jest to dodatkowy koszt 100 zł w tym otrzymujecie 20 zdjęć w formacie 15cm x 23cm wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym, zdjęcia wgrane na płytę i wszystko zapakowane w gustowną oprawę. Po sesji otrzymujecie dostęp do galerii z której wybieracie 20 fotografii, oraz możecie dokupić sobie więcej ujęć z sesji, każde dodatkowe ujęcie to koszt 25zł/zdjęcie. Galeria będzie dla Was dostępna przez dwa tygodnie. W swojej ofercie posiadam również albumy, fotoalbumy i pudełka oprawione skórą lub płótnem, wybór materiału należy do Was. Każdą taką pamiątkę możemy spersonalizować według życzenia. Wykonuję również reportaże okolicznościowe - jeśli interesuje Cię uwieczenienie spotkania biznesowego napisz do mnie przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę.

VOUCHER PODARUNKOWY

Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby zapraszam do zakupu vouchera podarunkowego na profesjonalną sesję zdjęciową. Voucher podarunkowy jest spersonalizowany. Każdy voucher podarunkowy mogę przygotować indywidualnie, napisz do mnie a  stworzymy wspólnie idealny prezent.