Po drugiej stronie obiektywu ♥ 26.05.2019

Dzisiaj kilka słów o tym jak to jest być po drugiej stronie obiektywu, o tym jakie są związane z tym emocje i co dobrego  niesie za sobą taka sesja. Zapraszam na wpis, tym razem na celowniku jestem ja.

Książki na wiosnę ♥ 21.05.2019

Dzisiaj zapraszam na wiosenne zestawienie mojej biblioteczki. Będzie o książkach które ostatnio przeczytałam, o tych które mam w planie przeczytać w czerwcu i o pewnej akcji którą możecie wesprzeć. Wskakujcie poczytać wpis.

Kafo Kawiarnia ♥12.05.2019

Tym razem do niedzielnej porannej kawki o kawie, i to nie byle jakiej bo najlepszej według mnie w Gliwicach. Zapraszam do Kafo przytulnej kawiarni otwartej dla Was przez cały tydzień. Zapraszam Was jak co tydzień na wpis. 

Kołobrzeg na wypoczynek ♥05.05.19

Tym razem zabieram Was do pięknego Kołobrzegu na chwile błogiego wyciszenia. Wskakujcie na wpis!

La Paula ♥28.04.2019

Moje drogie Panie tym razem do Waszej porannej kawki przygotowałam krótki wpis o nowym miejsca na mapie Gliwic które warto odwiedzić - zapraszam Was na zakupy do kobiecego butiku La Paula.

Pielęgnacja wiosną ♥21.04.2019

A dzisiaj odrobinę relaksu, jak to na niedzielę przystało. Zapraszam na kolejną porcję tekstu i inspirujących zdjęć. Dziś trochę o wiosennej pielęgnacji twarzy.

Wiosenne aktywności ♥14.04.2019

Krótko i na temat o wiosennych aktywnościach, i o tym jak to wygląda u mnie. Zapraszam wpadajcie na drugi wpis. Miłego czytania przy porannej niedzielnej kawce!

Mój pierwszy blogowy wpis ♥ 08.04.2019

Kochani oficjalnie zapraszam na mój pierwszy blogowy wpis. Wskakujcie i poczytajcie o tym co dla Was przygotowałam. Będzie też kilka słów o mnie. Ważne abyście zaczeli tutaj, bo już w ten weekend będę miała dla Was kolejny ciekawy wpis.